Předpromoční bál 2. lékařské fakulty

Po příznivých ohlasech z minulého roku i letos Laterna medica, studentský spolek 2. lékařské fakulty, pořádá v rámci Letních promočních slavností na parníku Čechie Předpromoční bál 2. lékařské fakulty. Vyplouváme 15. července 2007 v 19.30 z Dvořákova nábřeží (u Štefánikova mostu, tzn. asi 100 metrů od Nemocnice na Františku, docela dobře se dá na místo dojít například ze stanice metra B Náměstí Republiky). Předpokládaný návrat ve 23.30. Stejně jako v loňském roce parník Čechie popluje proti proudu Vltavy až k Vranské přehradě a zpět. Cestou bude zpříjemňovat živá hudba, která zahraje téměř na co si vzpomenete, takže se jedná spíše o takový neformální bál, než ples.

Lístky můžete zakoupit v pokladně děkanátu 2. lékařské fakulty (hned vedle studijního oddělení). Stojí 220 Kč, přednostně v předprodeji pro studenty 6. ročníku 2. LF UK, absolventy předchozích ročníků, členy a přátele pořádající Laterny medicy, studentského spolku naší fakulty. Provozní doba v pokladně děkanátu je v pondělí, středu a pátek od 10 do 12 hod.

Dále je možné lístky po dohodě zakoupit individuálně u MUDr. Šárky Cihelkové (774 648 462, sarka [dot] cihelkovaatcentrum [dot] cz).

Pro Ty z vás, kteří už se na fakultu nedostanou, je tu ještě jedna možnost. Na účet č. 209526345/0300 (ČSOB) pošlete 220 Kč, do zprávy pro příjemce uveďte text "příspěvek + vaše jméno". Poté buď zavolejte MUDr. Šárce Cihelkové (774 648 462), případně jí napište e-mail na adresu sarka [dot] cihelkovaatcentrum [dot] cz, do kterého uveďte, že jste platili převodem. Důležité: mail v kopii pošlete i na adresu laternamedicaatcentrum [dot] cz. Vstupenky pak budete mít rezervované při naloďování na parník.